Від диригента хору

Від диригента хору

Вітаю всіх шанувальників хорового мистецтва на сторінках нашого сайту. Місія хору "Воскресіння" досить неординарна і символічно важлива. Це не тільки активна концертна діяльність та донесення до слухачів безцінних шедеврів української хорової музики, а й щонедільне служіння Господу в час божественних літургій у Катедральному Соборі святого Воскресіння. Велика честь і обов'язок перед Богом бути керівником хору у храмі, а ще більша у центральному храмі однієї з митрополій України.

Одночасно ─ це неповторне духовне багатство, джерело натхнення до творчості і щось незбагненно величне, що неможливо передати словами а тільки у спільній молитві піднести до Всевишнього.

Я наполегливо намагаюсь надихати своїх однодумців на прагнення творити і хотіти цього, працювати, інтенсивно розвивати свої таланти і пам'ятати, що життя прекрасне і коротке. Близько дев’яносто відсотків нашого репертуару насичено духовною музикою, яка базується саме на псалтирі, тобто молитві. Спільна молитва хором ─ це велика сила, а хор ─ це ліки для людської душі. Сказано, що хто співає і молиться, той двічі молитву творить… Об'єднавши ці всі принципи в одне ціле, ми працюємо над збагаченням духовності та хорової культури.

На нашому сайті коротко висвітлена інформація про камерний хор "Воскресіння", його діяльність, доробки, репертуар і багато іншого. З задоволенням оцінюватиму Ваші відгуки і критику, думка кожної людини для мене і мого колективу дуже важлива. Слідкуйте за новинами нашого сайту і розповідайте про нас іншим. Відвідуйте наші Літургії, приносьте на концерти гарний настрій і щирі оплески. Ми завжди будемо раді Вашій увазі і присутності.

З повагою Володимир Рудницький